استشمام عطر خوشبوی ولايت از پنجره ملکوتی ذی الحجه گوارای وجود پاکتان باد

 بسم الله

السلام علیک یا امیر المومنین

عید غدیر، عید ولایت و امامت، سال روز اکمال دین، مبارک

 کاروانی بی ابتدا و بی انتها در راه، کودک و بزرگ، پیر و جوان، زن رد،  تازه از دیدار خالق باز گشته ، شوق دیدار اهل خانه دارند. هرم گرما در بیابان تفدیده بیداد می کند، در دور دست برکه ای پیداست، فرمان توقف می رسد ؟

آنان را که پیش رفته اند می خوانند تا باز گردنند و هیچ نمی گویند تا آنکه عقب مانده نیز از راه برسد ، محمل ها را روی هم انباشته, منبری مهیا می کنند . مامورانی در میان حاجیان جای میگیرند. رسول خدا (ص) در بالای منبر می ایستد.

آیا صدای مرا می شنوید؟ آیا مرا می شناسید ؟ ماموران تکرار میکنند.

جماعت می گویند: آری یا رسول الله

لب های پیامبر گشوده می گردد به حمد و ثنای خدا : بسم الله الرحمن الرحیم الحمد الله الذّی عَلا فی توَحُّده وَ دَنا فی تفرُّده و....

سپس پیامبر حدیث داستان این توقف از زبان وحی می کنند که: جبریل مرا خواند به امرخدا که ای محمد آنچه از پروردگارت در مورد ولایت علی ابن ابی طالب به تو امر گردیده به مردم برسان .از خدا می خواهم مرا از این امر معزور دارد.

باز کلام وحی مرا می خواند ؛ ای محمد آنچه از پروردگارت در مورد ولایت علی ابن ابی طالب به تو امر گردیده به مردم برسان که اگر این کار را به انجام نرسانی رسالتت را انجام نداده ای . باز ازخدا می خواهم مرا از این امر معزور دارد.

باردیگر کلام وحی مرا خواند که اینبار مرا آسوده خاطر نمود, ای محمد آنچه از پروردگارت در مورد ولایت علی ابن ابی طالب به تو امر گردیده به مردم برسان که اگر این کار را به انجام نرسانی رسالتت را انجام نداده ای و خدا تو و آیینت را از شر مردم در امان می دارد.

پیامبر علی را پیش خو می خواند و از آن علیی که همگان همکنون او را می بینند سخن می گوید : این علی ست اول مومن به خدا و به من و اوست کسی که با من پیمان اخوت و برادری دارد و اوست کسی که نماز بپا داشت و ذکات داد ، هیچ آیه ی تکریمی در قران نیست مگر آنکه در خصوص اوست و....

شنیدید و فهمیدید , جماعت می گویند :آری

سپس پیامبر فرمود : ای مردم ! کیست سزاوار تر از شما به شما ؟ گفتند خدا و پیامبر او ! آنگاه حضرت فرمودند آگاه باشید آن که من سرپرست اویم ,پس این علی سرپرست اوست! خداوندا دوست بدار آن را که سرپرستی او را بپزیرد و دشمن بدار هر آن که او را دشمن دارد و یاری کن یار او را و تنها گذارآن را که  او را تنها بگذارد و....

 

حال من مامورم تا از جانب خدا برای او و دیگر امامان و پیشوایان امت که فرزندان من هستند ولی از سلب اویند از شما بیعت بگیرم .

پس پیش بیایید وبه او دست داده و با عنوان امیرالمومنین به او سلام کنید. 

8fzgtgn.jpg

 

                            السلام علیک یا امیر المومنین.

 

                                         !!!یا حق 

/ 5 نظر / 61 بازدید
بازگشت چکاوک

سلام عيد سعيد غدير خم بر شما مبارک باد آپم خوشحال ميشم بهم سر بزنيد و خوشحال تر ميشم اگه از نظرتون بهره ببرم

عماد آبشناس

سلام با مطلب اصل سوم فرهنگ جدید ایرانی کار گروهی به روز هستم خوشحال می شم حضور گرمتون و ببینم... جهانی فکر کنیم ایرانی زندگی کنیم.

عماد آبشناس

سلام با مطلب اصل سوم فرهنگ جدید ایرانی کار گروهی به روز هستم خوشحال می شم حضور گرمتون و ببینم... جهانی فکر کنیم ایرانی زندگی کنیم.

محمد طاها

بسمه الله اقای برادر خط فکر ما به شما نميخوره برای همين تاييد نمی کنم